Karanténa si vynutila individuální přípravu a takhle se jí zhostila Zuzka Jarolímková #67. Při studiu na státnice si čistí hlavu domácím cvičením a posilováním hokejového ducha.

 

Zatímco někteří zůstali zavření doma, jiní museli do práce. Mezi nimi i náš centr Anna Václavíková #4. V práci je celý den v roušce a rukavicích, proto se ve volnu ráda vyvětrá a zkouší akrobatické kousky. Prý stále ještě piluje detaily, ale než skončí koronamánie, bude je umět na jedničku.

 

Na další stránce kobřího koronadeníčku nahlédneme, jak tráví čas Eliška Cvrkalová #91. Od pilných příprav na zkoušky ji korona zlákala na temnou stranu a produktivita vzala za své. Hodně štěstí, Eli.

 

Další izolovaná Kobra Regina Tesařová #63 využila pandemii k doléčení zranění ze sezóny. Práci z domova prokládá rehabilitací a znovu získanou schopností bipedie, občas v doprovodu rodinného psa. Tomu už táhne na osmnáct let, tempem si prý tedy vyhovují.

 

Náš trenér Vladimír Václavík našel během karantény čas dát si do pořádku výstroj. Hokejka rok výroby zhruba 1950, přilba a rukavice cca 1970, co naplat, jako v NHL to nevynáší. Prázdná hlediště divadel si vynahrazoval alespoň nostalgickým pochováním ceny Thálie za balet.

 

Čtrnáctidenní nařízený klid z důvodu zánětu v ruce si díky pandemii neplánovaně protáhla Veronika Prošková #11. Kromě pracovního zahradničenívyužila karanténu převážně k odpočinku.

 

Do práce během pandemie chodila i Denisa Kocourková #44. Volný čas proto plně využívá pro další sportovní aktivity, které má ráda.

 

Velmi hokejově pojala karanténu Mima Matyašovská #28. Práci s holí trénovala i při úklidu a ani během odpočinku nevypadla z role. Když nemůžete za hokejem, musí hokej za vámi.

 

Během izolace chodí Markéta Zvěřinová #71 na výlety nebo si zaběhat. Samozřejmě je potřeba doplňovat energii a posilovat imunitu nějakým tím životabudičem.

 

Převážnou část karantény strávila Věra Musilová #89 na motorce, nebo doma ve společnosti Šišky a Evžena. Tyhle dvě kočičí šelmy jí pomáhaly při home office i hraní na konzoli.

 

Správné vyvážení poctivého tréninku a zaslouženého relaxu našla během karantény Tereza Hrdá #22.

 

Pracovní nasazení si v koroně udržela i Veronika Žďánská. Volný čas věnovala studiu a péči o své čtyři myší děti. Pro odreagování od povinností si chodila zaběhat se svým psem.

 

Během karantény nazouvala alespoň kolečkové brusle s hokejkou v ruce Alice Hrivňáková. Pokud zrovna nepilovala hokejové dovednosti, připravovala se na zápočet a zkoušku z Myslivosti. Nejvíc času však trávila krmením svého hmyzího království, které se za tu dobu značně rozrostlo (pokud by měl někdo zájem, je jich prý dostatek k odběru). Alice si našla čas i na podporu zemědělců při nedostatku pracovních sil a deset dní pomáhala na chmelové brigádě. Za tuhle chvályhodnou činnost děkujeme!

 

Čas během pandemie si Denisa Benešová #26 krátila běháním i cvičením, ale také pečením a vařením. 🤸‍♀️🧁 Dle jejích slov tak bylo cvičení trochu kontraproduktivní.

 

Na závěr naší rubriky Kobra doma máte možnost nahlédnout, jak si udržovala kondici Ema Fantová #34 ve videu na tomto odkazu.

R #63