Po dlouhých měsících individuálních příprav jsme se konečně sešli na soustředění v Sedlčanech, kam jsme vyjeli už po dvanácté. Kromě obligátních tréninků na ledě a kondiční přípravy, jsme si našli čas i na večerní fotbálek a oblíbené kvízy, abychom protáhli i mozkové závity.

Právě ony mozkové závity pak dostaly zabrat opakovaně, když se mezi námi začala šířit populární píseň Kde si včera bol. Zda za to mohl právě jeden z kvízů, věnovaný Slovenštině, nebo je na vině jen naše slovenská část šatny, to už se nedozvíme. Jisté je jen to, že nás tento hudební klenot doprovází dál i po skončení soustředění.

Odbyli jsme si i staré resty z časů lockdownu, mimo jiné kávu od pana C. ve stylové zástěře ala Maryša, nebo důkaz, že Adél opravdu umí stříhat ušima.

Pan C. nabízí skvělou kávu.

V závěru soustředění jsme si zvolili novou kapitánku, kdy po deseti letech svěřili trenéři toto rozhodnutí demokratickému hlasování a vůbec poprvé se hlasovalo i pro asistentky kapitána. Céčko na hrudi tak od letošní sezóny nosí Eliška Cvrkalová a asistentkami jí jsou Anna Václavíková a Regina Tesařová.

R #63