14. kolo Kobra – Náchod 22.1.2022
Holkey Náchod

Domácí body zůstávají v Praze! Kobry si pohlídaly náchodskou střelkyni a i přes její tři úniky porazily soupeřky 5:3. Do sestavy se po delší pauze vrátila Iva Machatková a návrat si hned osladila gólem.
Hráčkou utkání byla zvolena Veronika Prošková.

16:20 Denisa KOCOURKOVÁ (Veronika PROŠKOVÁ)
27:43 Karolína SKOŘEPOVÁ (Sofie BROĎÁKOVÁ)
29:29 Karolína SKOŘEPOVÁ (Alexandra KALAŠOVÁ, Iva MACHATKOVÁ)
40:21 Veronika PROŠKOVÁ (Denisa KOCOURKOVÁ, Eliška CVRKALOVÁ)
57:47 Iva MACHATKOVÁ (Karolína SKOŘEPOVÁ, Alexandra KALAŠOVÁ)

• Holkey Náchod

Tak na Náchod se hráčky těšily. Bylo jim jasné, že jakmile přijede hvězda (a to nemyslím ironicky) Malinová, že si poměrně dost zabruslí.

Trochu jsme byli zasaženi nedostatkem hráček do obrany, což „odnesla“ Markéta a zhostila se této role skvěle. Celé utkání se jednalo převážně o to, nakolik se Malinovou podaří uhlídat, a co se jí povolí. Také jsme se na tuto hráčku připravovali na posledním tréninku. A vyplatilo se.

I když jsme měli v obraně neskutečně rychlou Sofii a Deni, které podporují skvěle střílející Eliška a důrazná Markéta, přesto jsme náchodskou hvězdu třikrát neuhlídali a na její následné střely jinak úžasná Jarka neměla šanci zareagovat.

Ke konci zápasu už bylo vidět, že Náchodu dochází energie, a to byl čas pro dokončení vítězného díla. Dva góly Skořice (jak říka klasik: „vy Malinovou, tak my Skořici!!), po jednom Deni, Prošek a navrátivší se do sestavy velezkušená Machy.

Moc hezký zápas a díky všem hráčkám, které sice nebodovaly, ale svým pohybem po ledě a plněním „povinností“ umožnily střelkyním skórovat!!!

Plusy zápasu:

• Udržení vysokého tempa po celý zápas
  • Nálada v šatně
  • Návrat Machy, okořeněný gólem