ZS Náchod

Holkey Náchod

Report

O ZÁPASE

Tradičně problémová první třetina se Kobrám stala osudnou, kdy neuhlídaly náchodskou střelkyni, která vsítila všechny góly soupeře. Ve třetí třetině daly domácím naději Denisa Kocourková a Veronika Prošková, skóre však zůstalo 2:4 a body si odvezly soupeřky. Hráčkou utkání byla zvolena Denisa Kocourková.

GÓLY A ASISTENCE

•  52:42 Denisa KOCOURKOVÁ (Veronika PROŠKOVÁ)
  •  55:04 Veronika PROŠKOVÁ (Anna VÁCLAVÍKOVÁ, Regina TESAŘOVÁ)

Poslední odehraná utkáníFull table

Select League

OKÉNKO ŠÉFTRENÉRA

Do utkání s Náchodem jsme nastupovali v roli jasného favorita, a to s ohledem na předcházející výsledky obou týmů. Nic na tom neměnil ani fakt, že nám postupně, ze zdravotních důvodů, řídla soupiska.

Zřejmě jsme se nechali tímto ukolébat, a když se k tomuto podcenění soupeřek přidalo i to, že proti nám nastoupila, do té doby neznámá, hráčka Malinová, bylo na problém zaděláno. Navíc jsme lehce zamíchali sestavou, a to se také neukázalo jako nejšťastnější.

Nebudu chodit kolem horké kaše, první třetina byla třetina hrůzy… Nedokázali jsme zareagovat na průniky Malinové, která, ač používala pouze jednu fintu pořád dokola, nám nasázela bez větších problémů čtyři góly v první třetině. Od druhé třetiny začala naše obrana pracovat způsobem, který nás do dneška zdobil. Bohužel se k nim nepřidaly hráčky z útoku.

Takže, i když jsme dokázali od druhé třetiny Malinovou eliminovat, hra v útočném pásmu byla bez energie, pomalá a nepřesná. A třetí třetina byla již plně pod naší kontrolou, ale faktem je, že většinu útočné práce obstaraly hráčky z obrany. V závěru se podařilo zlepšeným výkonem dvakrát překonat hostující gólmanku, ale kolaps z první třetiny se dohnat nepodařilo.

No nic, zapomeňme na to a doufejme, že to bude ponaučení do dalších zápasů……