5. kolo Lovosice – Kobra 17.10.2021
HC Lovosice

Sázka s trenéry o zmrzlinu vs. večeři a chuť dokázat jim, že vyhrávat umí, očividně zapůsobila jako silná motivace. Kobry porazily Lovosice vysoko 0:10 a to týmovým výkonem, na kterém přispěla každá z nich. Žlutý dres pro hráčku utkání získala Eliška Cvrkalová.

02:11 Ema JANDOVÁ (-)

08:42 Denisa KOCOURKOVÁ (Veronika PROŠKOVÁ)

21:07 Alexandra KALAŠOVÁ (Markéta ZVĚŘINOVÁ)

26:50 Ema JANDOVÁ (-)

27:16 Regina TESAŘOVÁ (Miriama MATYŠOVSKÁ)

36:56 Miriama MATYŠOVSKÁ (Mariana ŠATROVÁ)

46:45 Anežka MAŘÍKOVÁ (Miriama MATYAŠOVSKÁ)

48:36 Markéta ZVĚŘINOVÁ (Alice HRIVŇÁKOVÁ)

51:27 Alexandra KALAŠOVÁ (Sofie BROĎÁKOVÁ, Eliška CVRKALOVÁ)

53:31 Eliška CVRKALOVÁ (-)

• HC Lovosice

Tak jsme jeli do Lovosic poprvé autobusem. A bylo to prima, mohli jsme cestou naplánovat, s jakou taktikou se pokusíme urvat tři body v Lovosicích, a vzhledem k tomu, jak vypadala před zápasem tabulka, se to jevilo reálně.

Základem bylo začít hrát hned od začátku a vydržet v tempu až do konce. Snad tomu pomohla i trenérská výzva, ale povedlo se.

Zápas byl od počátku v naší režii a pravdou je, že Lovosice, které doplácejí na pozdní začátek sezony, nám umožnily vyzkoušet i různé posty u některých hráček, a některé nacvičené signály.

Výhra 10:0 nám ukázala, že se vyplatí hrát naplno celý zápas. Ale i přes tento výsledek je nutno poděkovat a ocenit Jarku, která neměla lehkou pozici a skvěle zastavila všechny nebezpečné akce soupeřek (a měly je tam, ne že ne..), což není v takovém utkání nic jednoduchého.

O góly se rozdělily hráčky „napříč týmem“, a to je vždy potěšující. Oficiální statistiky z tohoto utkání není možné brát vážně, zčásti kvůli mylným záznamům rozhodčích a zčásti kvůli technickým problémům. byly některé Kobry ošizeny o gólové a bodové zisky. ALE MY TO VÍME A OCEŇUJEME TO!!!

Celou cestu do Prahy (a bohužel i přes hodinu po městě) jsme jedli skvělé cukrářské výtvory našich hráček a těšilo nás to, že utkání proběhlo bez zranění a úspěšně.

Klady utkání:

• Bez zranění
  • Tlak celých 60 minut, ani po jasné první třetině hráčky nepolevily a šly do toho
  • Ďábelský sprint Jarky na střídačku při signalizované výhodě

Mínusy utkání:

• Administrativní problémy, které znemožnily start hráček, které hvězdná kariéra teprve čeká
  • Trenéři budou muset do příště napéct štrůdly (jojo, trenérská výzva, hráčky vědí…)

Vláďa Václavík

HC Lovosice