Hledejte nás pod názvem Podpora ledního hokeje žen z.s.

Děkujeme všem sponzorům za podporu, kterou nám poskytují, ať už se jedná o finanční prostředky na tréninkové ledy, provoz webu, nebo zajištění dopravy na zápasy. Také díky nim se Kobry mohly po sezóně zúčastnit Valhalla Cupu v Brně, odehrát se ctí všechny soutěžní zápasy a přivítat v týmu několik nových spoluhráček – to vše bez nutnosti zvýšit členské příspěvky.

Děkujeme a doufáme, že nám zachováte přízeň.

RÁDI PŘIVÍTÁME NOVÉ SPONZORY

Rádi přivítáme nové sponzory a jakoukoliv jejich podporu od nefinanční pomoci se zajištěním provozu našeho týmu a organizací přípravných utkání přes výrobu dresů až po finanční příspěvek v jakékoliv malé či větší výši, protože zajištění sezóny je stále náročnější.

Nový sponzor nám pomůže zkvalitnit přípravu a udržet náš členský příspěvek na přijatelné výši. Díky tomu se náš tým otevře dalším hráčkám, které by si z finančích důvodů nemohly ženský hokej zkusit na vlastní kůži.

CO NABÍZÍME?

Na oplátku za pomoc nabízíme po vzájemné dohodě možnost aktivní účasti sponzorů na tréninkových a přátelských zápasech, účast našeho týmu na akcích pořádaných sponzorem a samozřejmě prezentaci na našich stránkách a akcích. O využití sponzorských prostředků pravidelně informujeme a ochotně zodpovíme i další dotazy ohledně možných způsobů spolupráce.