player

Výška:
164 cm
KLUBOVÁ HISTORIE

K hokeji se dostala v roce 2009 v Černošicích, kde tou dobu hrál její starší bratr. Zlomovým bodem bylo jedno přátelské utkání mezi hráči a jejich rodiči, kde jakožto tehdy nehráč nastoupila za tým rodičů v červené bundě a bruslích s růžovými tkaničkami. Tamní trenér ji pochválil bruslení a především „ostré zatáčky“. Třešničkou na dortu bylo už jen jeho zvolání, ať si jde zkusit nájezd „ta malá v červeným“ a o Emině nejmilejším sportu bylo rozhodnuto. Nadšení přetrvalo do osmé třídy, kdy se rozhodla, že už ji hokej nebaví a až do roku 2019 si dala pauzu. Ve druhém ročníku střední školy ji zamrzelo, že vše jen tak zahodila, rozhodla se najít si dívčí tým a našla Kobru.

Tým Zápasů Góly Nahrávky +/- TRM Bloky Tresty Body
HC Kobra Praha 15 1 1 N/A N/A N/A 2 2
O hráčce

Mimo sportovní um, dřímá v Emě také umělecká duše, kterou již třetím rokem rozvíjí na SPŠG Hellichova, přímo pod Petřínem. Studuje obor Grafická a produkční příprava tiskových a nových medií, zkráceně jen Polygrafie nebo pouze Poly.

Kromě hokeje: V kondici se udržuje beachvoleybalem, původně aktivitou na zahlazení pohybové díry po skončení s hokejem, která se nyní stala její nepostradatelnou součástí.

Plány do budoucna: Žije přítomností.

Góly za zápas
Trestné minuty