ZS Lovosice

Lovosice

Report

O ZÁPASE

Další domácí vítězství! V ochuzené sestavě chvíli trvalo, než se Kobry rozkoukaly, v první třetině se trefila pouze Veronika Tomasová a zaznamenala tak svůj první ligový gól. Od druhé třetiny už se skóre začalo rozrůstat a Alexandra Kalašová si dokonce vystřílela hattrick, kterým přispěla ke konečnému skóre 9:0.
Hráčkou utkání byla zvolena Veronika Tomasová.

GÓLY A ASISTENCE

•  05:23 Veronika TOMASOVÁ (Markéta ZVĚŘINOVÁ, Anežka MAŘÍKOVÁ)
  •  22:19 Alexandra KALAŠOVÁ (Alice HRIVŇÁKOVÁ, Markéta ZVĚŘINOVÁ)
  •  28:08 Alexandra KALAŠOVÁ (Markéta ZVĚŘINOVÁ, Ema JANDOVÁ)
  •  31:20 Alice HRIVŇÁKOVÁ (Alexandra KALAŠOVÁ, Markéta ZVĚŘINOVÁ)
  •  33:02 Anežka MAŘÍKOVÁ (Regina TESAŘOVÁ, Sofie BROĎÁKOVÁ)
  •  37:37 Alexandra KALAŠOVÁ (Alice HRIVŇÁKOVÁ)
  •  44:19 Mariana ŠATROVÁ (Sofie BROĎÁKOVÁ, Miriama MATYAŠOVSKÁ)
  •  48:45 Miriama MATYAŠOVSKÁ (Regina TESAŘOVÁ, Mariana ŠATROVÁ)
  •  50:14 Markéta ZVĚŘINOVÁ (Sofie BROĎÁKOVÁ, Anežka MAŘÍKOVÁ)

Poslední odehraná utkáníFull table

Select League

OKÉNKO ŠÉFTRENÉRA

Druhý zápas proti hráčkám z Lovosic jsme začali v částečně experimentální sestavě. Bez elitního útoku a bruslivé Deni dostaly šanci hráčky, na které skvělá kariéra teprve čeká (jak vždycky říkám…), a obranu vyztužila důrazná Dáša.

První třetina neprobíhala asi podle ničích představ a Jarka zachránila několik nebezpečných situací, které vyplynuly z mnoha přečíslení, které jsme soupeřkám dovolili.

Uklidnění přinesla druhá třetina, kdy jsme hru na chvíli stáhli na dvě pětky, a zkušenější Kobry několika góly umožnily návrat ke hře na tři plné pětky. Poté si hráčky už výsledek pohlídaly a i nastávající hvězdy se bodově prosadily.

Nicméně Verča v bráně se ve třetí třetině nenudila a několika „haškovskými“ zákroky udržela čisté konto.

Fantastická byla i atmosféra, kterou (i za dodržení všech podmínek) vytvořili skvělí fanoušci. A myslím, že času stráveného na Kobře nelitovali. Devět gólů, bitka, bezchybné gólmanky a trocha zmatku při střídání, kdy se přes plnou střídačku občas nedostávaly informace všem, což vedlo k občasnému zvýšení adrenalinu (ale to ke sportu patří..). Nicméně tyto problémy jsou příjemné, protože svědčí o tom, že máme PLNOU střídačku hráček.