ZS Děčín

Děčín

Report

O ZÁPASE

Kobra porazila Děčín 7:5 (0:2, 2:1, 5:2). Hattrickem se blýskla Veronika Prošková a svůj první ligový gól slavila Miriama Matyašovská, která byla zvolena hráčkou utkání.

GÓLY A ASISTENCE

•  26:23 Veronika PROŠKOVÁ (Adéla NEBESKÁ)
  •  34:16 Sofie BROĎÁKOVÁ (Regina TESAŘOVÁ)
  •  47:02 Sofie BROĎÁKOVÁ (Mariana ŠATROVÁ)
  •  48:20 Veronika PROŠKOVÁ (Anna VÁCLAVÍKOVÁ, Miriama MATYAŠOVSKÁ)
  •  50:06 Miriama MATYAŠOVSKÁ (Ema JANDOVÁ, Regina TESAŘOVÁ)
  •  51:00 Veronika PROŠKOVÁ (Anna VÁCLAVÍKOVÁ)
  •  59:27 Anna VÁCLAVÍKOVÁ (Sofie BROĎÁKOVÁ)

Poslední odehraná utkáníFull table

Select League

OKÉNKO ŠÉFTRENÉRA

První zápas sezony bývá v našem podání nepříliš povedený, nehledě na kvalitu přípravy.

Letos se však podařilo tuto „tradici“ přerušit.

Proti Děčínu jsme začali bez respektu ze silného soupeře (kterým Děčín bezesporu je) a s evidentní vůlí vybojovat doma první body.

Po celé utkání jsme střídali 3 plné pětky, což není v ženské lize tak úplně obvyklé a umožnilo nám to udržovat po celých 60 minut svižné tempo hry.

Soupeřky se ujaly vedení 2:0 zásluhou jejich největší hvězdy Dominiky Forejtové, avšak od 2. třetiny naše hráčky její sólové akce eliminovaly a ke střelecké převaze začaly přidávat i přesné zásahy. Konec zápasu se soupeřkám podařilo zdramatizovat, ale půl minuty před koncem zápasu naše hráčky sedmým gólem uklidnily situaci a zajistily zisk plného počtu bodů.

Vyzdvihl bych kolektivní výkon týmu a nasazení po celou dobu zápasu.

Jsme rádi, že akce, které jsme pilovali na soustředění, fungují i při zápasech, a navíc se žádná hráčka nebojí je použít.

Rádi vítáme mezi Kobry Emu Jandovou, která s Kiki utvořila obranou dvojici, která dokáže soupeřkám znepříjemnit útočnou činnost.

Plusy zápasu:

• Kolektivní výkon, který neleží pouze na jedné „hvězdě“
  • Skvělá atmosféra na střídačce, kterou nenarušil ani výstavní „vlastenec“ (mimochodem, tolik všeobecného veselí jsem na střídačce dlouho po žádném jiném gólu nezažil)
  • Výborné individuální výkony řady hráček (Proškův hattrick, Sofie by v sobotu uhlídala asi i Jágra, Jarka zabránila minimálně třem jasným gólům atd. atd.)