ZS Děčín

Děčín

Report

O ZÁPASE

Kobry opět doplatily na zaváhání v první třetině a inkasovaly už v první minutě. Přestože záhy odpověděla srovnávacím gólem Verča Prošková, soupeřky se opět dostaly do vedení a ani přesné trefy Elišky Cvrkalové a Emy Jandové nestačily na vítězství, které připadlo Děčínu výsledkem 3:5.
Hráčkou utkání byla zvolena Ema Jandová.

GÓLY A ASISTENCE

•  02:50 Veronika PROŠKOVÁ (Sofie BROĎÁKOVÁ)
  •  28:01 Eliška CVRKALOVÁ (Anežka MAŘÍKOVÁ)
  •  56:04 Ema JANDOVÁ (-)

Poslední odehraná utkáníFull table

Select League

OKÉNKO ŠÉFTRENÉRA

Poslední zápas v roce 2021. Opět s osekanou sestavou, ale nic, s čím by se nedalo konkurenceschopně hrát. Nutno přiznat, že tento zápas nebyl pro Kobry příliš vydařený. Nejen, že jsme dostali z první střely gól (na to už umíme reagovat), ale ani celkový herní projev nepatřil k těm povedeným.

Nepodařilo se eliminovat děčínské hvězdy, takže nás, v podstatě, porazilo duo Forejtová – Žilková. Co naplat, že máme celkově kvalitnější kádr a nesporně nejlepší obranu v lize. Soupeřky na nás nastoupily s obrovským odhodláním a nekompromisní hrou do těla, se kterou jsme se nebyli schopni vyrovnat. Měkké „i“ píši záměrně, protože na to měly být hráčky námi připraveny, a měly být schopny adekvátně reagovat.

Rozhodčí se asi snažili nepřidělávat si přílišným zasahováním do hry práci, kromě faulů nepískali ani jasná zakázaná uvolnění a tím se jim průběh zápasu zcela vymkl z ruky. Zdravotník nevěděl kam dřív skočit a výsledkem byl můj výlet s Markétou do krčské nemocnice. A i když jsme si tam užili dost legrace, nechtěl bych to zbytečně opakovat.

Prostě byl to „den blbec“, kdy se nikomu nedařilo vůbec nic. Musím ale s obdivem uznat, že naše hráčky se snažily do poslední chvíle a ani na vteřinu nepřestaly dřít a to se počítá…. Za to díky…