ZS Kobra

Kobra Praha

Report

O ZÁPASE

Z Děčína se vracíme bez bodu. Prohra ani slabomyslné a nesportovní posměšky od soupeřek však tenhle tým nerozhází. Do dalšího utkání si vezmeme pouze poučení z vlastních chyb a chuť zakončit úspěšnou sezónu vítězstvím.

GÓLY A ASISTENCE

•   –

Poslední odehraná utkáníFull table

Select League

OKÉNKO ŠÉFTRENÉRA

Do Děčína jsme jeli s touhou vyhrát a přiblížit se vítězství ve druhé lize. Ukázalo se ale, že zápas ve všední den není nic pro nás. I když jsme uspíšili odjezd od Kobry, dlouho jsme popojížděli v koloně a na místo určení jsme dorazili pětadvacet minut před zahajovacím hvizdem.

Takže bez rozběhání, bez rozcvičení, rovnou na namotivované hráčky Děčína v čele se skvělou Forejtovou.

Nebudu se moc rozepisovat, prostě ve třetí minutě jsme prohrávali už 2:0 a víceméně podobně to pokračovalo až do konce. Zkusili jsme provést změny v sestavě, stažení hry na dvě pětky, nic….. Byl to takový ten Den Blbec, kdy holky promáchávaly přihrávky, puky jim přeskakovaly hokejky, padaly při otočkách apod. Výsledkem byl nebývale vysoký počet samostatných úniků, v drtivé většině provedených v podání Forejtové.

Nakonec jsme odjeli se slušným přídělem gólů, aniž by se nám podařilo zápas alespoň zdramatizovat. Takže opakuji: Den Blbec, z velké části ovlivněný nemožností se na zápas kvalitně připravit.