ZS Tábor

Mamby Tábor

Report

O ZÁPASE

Ve druhém zápase ze série červnových přátelských utkání Kobry zvítezily v hadím souboji s týmem HC Mamby Tábor 11:0. Děkujeme soupeřkám za pěkný zápas a těšíme se na další společná utkání.

GÓLY A ASISTENCE

•   8:30 Karolína SKOŘEPOVÁ
  •  11:30 Alexandra KALAŠOVÁ (Denisa BENEŠOVÁ)
  •  14:30 Denisa KOCOURKOVÁ
  •  15:24 Michaela SOLAŘOVÁ
  •  19:00 Karolína SKOŘEPOVÁ
  •  22:42 Markéta ZVĚŘINOVÁ
  •  23:24 Veronika PROŠKOVÁ
  •  23:37 Karolína SKOŘEPOVÁ (Mariana ŠATROVÁ)
  •  24:28 Anežka MAŘÍKOVÁ (Michaela SOLAŘOVÁ)
  •  27:58 Markéta ZVĚŘINOVÁ (Veronika PROŠKOVÁ)
  •  28:32 Anežka MAŘÍKOVÁ (Veronika PROŠKOVÁ)

Poslední odehraná utkáníFull table

Select League

OKÉNKO ŠÉFTRENÉRA

Také v tomto zápase s Mambami z Tábora se ukázal velký hlad Kober po hokeji, na střídačce bylo opět plno, a to je dobře.

Ve hře byla cítit chuť a naštěstí i některé věci z tréninku, takže asi ty tréninky opravdu mají smysl. Ještě to není úplně zažité, ale bylo vidět pár nahrávek na obránce, kombinace na teč nebo dorážku, obrana modré čáry nebo zajišťování obránců, takže jenom tak dál. Dokonce jsem zaznamenal i výměnu míst u obránců, to bylo asi největší překvapení :-).

Zejména ve druhé třetině si Kobry vzpomněly na rady z ostatních zápasů, že málo střílejí, takže naopak střílely odevšad a zkoušely tak pozornost táborské gólmanky. Tak snad si to zapamatují i do náročnějších zápasů. Naopak se většinou úplně nedařilo si zapamatovat radu, že střely doprostřed brány do klína moc nadějí na úspěch nemají…

Zápas každopádně splnil očekávání, zahrály si všechny Kobry, góly padaly a nikdo se nezranil. Nezbývá než poděkovat Mambám, že i přes omezený trénink na zápas dorazily a nevzdaly se ani přes last-minute změny v sestavě a nějaké nečekané zápasové premiéry. Už se těšíme na odvetu, kterou třeba zahájíme příští sezónu.