ZS Kobra

Kobra Praha

Report

O ZÁPASE

V Pardubicích jsme sice na pár minut ukořistily vedení otevřením skóre v deváté minutě, Pardubice však rychle odpověděly a zajistily si vítězství 5:1.

Hráčkou utkání byla zvolena Anna Zemánková.

GÓLY A ASISTENCE

•  08:33 Anna Zemánková (Denisa Kocourková)

Poslední odehraná utkáníFull table

Select League

OKÉNKO GENERÁLNÍHO MANAŽERA

Upřímně, moc jsme nevěděli co čekat. První sezona v první lize, a navíc proti hráčkám Pardubic, které svými výkony dlouhodobě prokazují, že v této lize patří ke špičce. Na druhou stranu, mohli jsme jenom překvapit, tak proč se nervovat.

Od začátku vládla v kabině dobrá nálada, která se přenesla i na led. Na soupeřky Kobry nastoupily bez bázně a zejména zpočátku utkání dostávaly chvílemi pardubické hráčky pod tlak. To se projevilo prvním gólem, který po krásné akci Deni vsítila Anča poté, co celý útok předvedl před brankou neskutečný tlak.

Druhá třetina nás lehce přibrzdila a ukázalo se, jaký význam bude mít v této soutěži rychlé střídání. Stačilo několik přetažených a nasazené tempo polevilo. Toho zkušeně využily hráčky Pardubic a i přes našich několik zbývajících šancí (včetně krásné Proškovi tyčky!!) zápas rozhodly.

Každopádně to bylo utkání i pro diváky atraktivní a ukázalo nám, v čem je síla Kobry a na čem je třeba naopak zapracovat.

Cesta zpátky se proměnila v silný gastronomický zážitek a potvrdila nám, jak kvalitní posily jsme do sezóny zajistili!!!